Firma INTER-PLAST Andrzej Bodziachowski powstała w 1995 r. W 2017 roku doszło do jej fuzji z utworzoną w 2012 spółką córką - INTER-PLAST Zuzanna Bodziachowska-Kluza, która obecnie kontynuuje działalność o dotychczasowym profilu.

W ofercie mamy ponad 100 maszyn w tym około 60 robotów. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów t.j. elektroników, mechaników, hydraulików zajmujących się naprawami oraz serwisowaniem naszych maszyn. Maszyny sprzedajemy z gwarancją odbioru technicznego. Gwarantujemy również serwis techniczno-naprawczy każdej kupionej u nas maszyny.

Od lipca 2020 nasza firma stała się oficjalnym przedstawicielem na Polskę producenta BODOR - Wycinarki Laserowe Fiber wprowadzając do oferty nowe maszyny do laserowej obróbki blachy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz rozwijającej się branży automatyzacji coraz większą część naszej oferty zajmują roboty przemysłowe. W dobie wysokich kosztów związanych z zatrudnianiem nowych pracowników oraz niedoborem na rynku pracy jest to jedyny sposób na utrzymanie wysokiej wydajności w produkcji i nie zachwianą realizację zobowiązań wynikających z zawartych umów.

Dzięki znajomości wielu systemów sterowania, wieloletniemu doświadczeniu w serwisowaniu oraz obsłudze maszyn CNC, w tym robotów przemysłowych nasi specjaliści z łatwością wdrażają skomplikowane projekty u naszych Klientów. Po uruchomieniu zapewniamy szkolenie w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji zakupionych u nas robotów.

Naszą działalność prowadzimy na własnym terenie wielkości 1,5 ha - zabudowanym halami o łącznej powierzchni 6000 m2

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.